MSZE ŚWIĘTE

INTENCJE MSZALNE

W klasztorze w Krakowie – Prądnik Biały w naszej kaplicy zakonnej odprawiamy codziennie Eucharystię, w tygodniu o godz. 630, w niedzielę zaś o godz. 700. Istnieje możliwośćzamawiania Mszy świętych indywidualnych w różnych intencjach. Zamówiona Msza święta zostanie odprawiona w terminie podanym przez Ofiarodawcę – intencja terminowa lub w najbliższym możliwym czasie po otrzymaniu intencji – intencja bezterminowa.

Msze święte prosimy zamawiać z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem! Nadsyłając intencje Mszy świętej w wiadomości mailowej należy podać niezbędne informacje (datę, intencję etc.). Termin odprawionej Mszy Świętej zostaje podany/uzgodniony – po zaksięgowaniu ofiary na naszym koncie. Ofiary pieniężne prosimy przesyłać przelewem bankowym na podane niżej konto bankowe. Bardzo prosimy o dokładne dane adresowe i jeśli to możliwe o podanie numeru telefonu do ewentualnego kontaktu w sprawie zamawianej Mszy świętej.

MSZE ŚWIĘTE GREGORIAŃSKIE

Msze święte gregoriańskie to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Msze święte gregoriańskie odprawiamy w miesiącu uzgodnionym wspólnie z Ofiarodawcą. Ofiarę za odprawienie Mszy św. należy wpłacić na konto bankowe nie zapominając o podaniu dokładnych danych adresowych.

ZADUSZKI LISTOPADOWE

Za zmarłych, poleconych naszym modlitwom w wypominkach, przez cały miesiąc listopad jest odprawiana Msza święta o godz. 630 w naszej zakonnej kaplicy.

MSZE ŚWIĘTE WIECZYSTE

Msze święte za osoby żyjące i zmarłe wpisane do Księgi Mszy Świętych Wieczystych, odprawiane są w naszej kaplicy zakonnej w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 700 począwszy od daty wpisu. Osoby żyjące mają udział we Mszach Świętych Wieczystych także po swojej śmierci. Przy ich zamawianiu należy czytelnie podać imię i nazwisko każdej osoby, którą pragniemy włączyć do Mszy Świętych Wieczystych z zaznaczeniem, czy chodzi o osobę żyjącą czy zmarłą.

Klasztor Karmelitów Bosych
ul. Z. Glogera 5, 31-222 Kraków
www.gloger.karmel.pl

tel. do biura mszalnego: 797 002 376

mail do korespondencji mszalnej: 
ocd.glogera@gmail.com

konto mszalne:
61 1020 2906 0000 1002 0223 6396